Zabudowy kontenerowe

Kontener specjalistyczny

Sklep / Gastronomia

Mroźnia

Izoterma

Kontener specjalistyczny

Sklep / Punkt gastronomiczny

Mroźnia

Izoterma

Meblowóz

Meblowóz

Do produkcji zabudów kontenerowych, izoterm i chłodni stosujemy produkowane przez nas płyty warstwowe z włókien szklanych, Stosowanie tego typu materiałów wpływa znacząco na żywotność zabudowy, jak również stosunkowo niewielką wagę. Grubość ścian dobierana jest w zależności od przeznaczenia zabudowy oraz wymagań dot. zakresów uzyskiwanych temperatur. Podłogi powstają na bazie specjalnej płyty wodoodpornej i w zależności od potrzeb pokrywane są: izolatorem, blachą aluminiową ryflowaną lub specjalistyczną  wylewką .

Przy produkcji izoterm i chłodni stosujemy materiały, które posiadają Atest Higieniczny Sanepidu do kontaktu z żywnością. Oprawę zewnętrzną zabudów stanowią profile aluminiowe anodowane. Standardowo na ścianach montowane są pasy aluminiowe anodowane chroniące poszycie wewnętrzne przed uszkodzeniem . 

W każdej zabudowie montowane jest oświetlenie wewnętrzne jak i zewnętrzne najnowszej generacji ( ledowe - neonowe ). Bardzo wysoki standard oraz estetyka wykonania poparta rzetelną kontrolą jakości pozwala na udzielenie 3 letniej gwarancji na wykonywane zabudowy.

 

(c) 2020 Szubert Auto Profi Studio

Wykonanie strony: Grupa Jakub Woźniak